Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Realitná kancelária MAPIREAL INVEST s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2009. Zaoberá sa sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností. Pôsobíme v regióne Košíc a blízkeho okolia. Naša realitná spoločnosť pracuje v súčinnosti so spoločnosťou MMM Investment s.r.o., ktorá sa zaoberá kúpou nehnuteľností. Disponuje dlhodobým majetkom a dostatočnými finančnými prostriedkami na realizáciu našich projektov. Ďalším z našich partnerov je aj  firma, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou a realizuje všetky stavebné a rekonštrukčné práce na bytoch.

Kúpa či predaj nehnuteľností je vážne rozhodnutie pre každého z Vás a preto je naším cieľom vytvoriť harmonický celok medzi našou realitnou kanceláriou a klientmi. Radi Vám pomôžeme a poskytneme odborné poradenstvo v celom procese predaja a kúpy nehnuteľností a zaistíme bezpečný priebeh obchodu.

Realitní makléri našej spoločnosti sú certifikovaní realitní poradcovia Slovenskej realitnej akadémie akreditovanej Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Ich prvotným cieľom je pochopiť potreby klienta a prispôsobiť sa jeho individuálnym potrebám a vybudovať vzťah založený na dôvere.
Naši realitní makléri spolupracujú s najlepšími hypotekárnymi centrami ktorých hypotekárni špecialisti spolupracujú so všetkými hypotekárnymi bankami na Slovensku a radi Vám pomôžu vybrať tú najlepšiu a najvhodnejšiu ponuku na hypotekárny úver priamo na mieru pre Vás. Radi Vám poradia a vybavia všetky potrebné náležitosti v banke pre zabezpečenie úspešného priebehu pri realizácii hypotekárneho úveru.

Prečo my?

Naša firma sa zaoberá v hlavnej miere predajom ÚPLNE NOVÝCH KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Máme bohaté skúseností s predajom a kúpou.

PATRÍME MEDZI LÍDROV na regionálnom trhu a máme v  ponuke široký výber novo rekonštruovaných bytov vo všetkých lokalitách v Košiciach.

Naša spolupracujúca firma MMM Investment s.r.o. disponuje dostatočným finančným kapitálom na odkúpenie nehnuteľností resp. výmenu za nový zrekonštruovaný.


Certifikáty